Fitness


Poznaj nasze zajęcia

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć fitness dla każdego, niezależnie od zawansowania treningowego, wieku czy płci.


ZDROWE CIAŁO
Dowiedz się więcej
MIX TRENING
Dowiedz się więcej
TRENING OBWODOWY
Dowiedz się więcej
POWER TRENING
Dowiedz się więcej
TRENING SIŁOWY
Dowiedz się więcej
JOGA
Dowiedz się więcej
BRZUCH I POŚLADKI
Dowiedz się więcej


Grafik zajęćJak zapisać się na zajęcia – to proste!
 • Zapisy na zajęcia fitness w systemie WoodGuru, telefonicznie lub na recepcji.
 • W celu rezerwacji zajęć za pomocą aplikacji należy się zarejestrować/zalogować do systemu.
 • Jeżeli chcesz zapisać się na pierwsze darmowe zajęcia skorzystaj z naszego formularza dla gości.
 • Jeśli skorzystałeś już z darmowego wejścia lub chcesz wrócić na zajęcia po przerwie, pamiętaj, że musisz najpierw wykupić karnet, by móc zapisać się na zajęcia. ( zakup karnetu online lub na recepcji)- link Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z zajęciami fitness a nie wiesz jak to zrobić, napisz do nas lub zadzwoń! Odpowiemy na twoje wszystkie pytania!
Pamiętaj!
 • Dla Waszego komfortu dbamy o odpowiednią ilość osób na zajęciach – zajęcia mają ograniczoną ilość wejść w zależności od formy.
 • Zawsze możesz zrezygnować z zajęć do 3 h przed ich rozpoczęciem, bez poniesienia konsekwencji,  zwalniając tym samym miejsce dla innych.
 • Dbamy o wspólną higienę zajęć dlatego prosimy Cię o odnowieni strój sportowy oraz zmienne obuwie sportowe
 • Zabierz na zajęcia wodę i ręcznik. Jeśli zapomnisz, to żaden problem zarówno woda, jak i ręczniki są u nas dostępne dla klientów nieodpłatne. Dodatkowo szatnia i poczekalnia wyposażone są w koszyczki z przydatnymi akcesoriami jak gumki do włosów czy środki higieniczne.
 • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć lub połączenia grup, przy mniej niż pięciu osobach zapisanych na zajęcia


Nasi Trenerzy


Klaudia Pilarczyk

Założycielka ProActive, doświadczona instruktorka. Prowadzi zajęcia fitness od 15 lat. Specjalizuje się w treningu siłowym, świadomie kieruje uczestników zajęć do poprawy mobilności swojego ciała. Dba o różnorodność zajęć i dobrą atmosferę podczas treningów.  Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu treningu oraz żywienia. Jest ponad to trenerm personalnym i Nordic Walking oraz specjalistą ds. żywienia.

Alicja Liput

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Z fitnesem związana od 23 lat. Pasjonatka treningów interwałowych, wzmacniających, funkcjonalnych od niedawna również Pilatesa, bodyArt oraz deepwork. Trener bardzo świadomy zdrowego stylu życia, kompletny, umiejętnie realizujący potrzeby swoje i swoich klientów. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konwencjach fitnesowych i podnosi swoje kwalifikacje poprzez liczne, certyfikowane kursy . Kładzie ogromny nacisk na technikę i bezpieczeństwo.

Agnieszka Czochara

Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalizacji HATHA JOGA,  certyfikowanym nauczycielem yin yogi. Regularnie bierze udział w warsztatach wysoko wykwalifikowanych nauczycieli,  pogłębiając swoje doświadczenie w rozumieniu i przekazywaniu tego, czym jest joga. Praktykuje jogę od 2009 roku.

PROACTIVE

Cennik zajęć

 • 4 wejścia- 100 zł
 • 8 wejść- 160 zł
 • 12 wejść- 210zł
 • Wejście jednorazowe 30 zł

Honorujemy karty Multisport Benefit Plus

Pamiętaj pierwsze wejście jest u nas darmowe!

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń: 507 173 663

Nie odbieramy, kiedy trenujemy. Wyślij SMSa, a napewno oddzwonimy!