Zapisy przez Internet – jak to działa?

Jak to działa?

Krok 1 / wejdź na naszą stronę i kliknij przycisk REJESTRACJA

Krok 2 / Dokonujesz pierwszej rejestracji podając: imię , nazwisko , adres e-mail i numer telefonu

Krok 3 / Na podany adres e-mail przyjdzie jednorazowe hasło, które potem możesz zmienić sobie w systemie, następnie LOGUJESZ się do systemu

Krok 4 / Jesteś teraz na swojej indywidualnej strefie klienta, gdzie możesz zapisać się na zajęcia, sprawdzić ważność karnetu i stan jego wykorzystania.

Krok 5 / Chcąc zapisać się na zajęcia, musisz najpierw mieć aktywny karnet tzn. – opłacony, wykupiony w recepcji, następnie śmiało możesz zapisywać się na  wybrane zajęcia z 30 dniowym wyprzedzeniem. W ten sam sposób przechodząc do grafiku zajęć możesz dokonać anulacji rezerwacji ( pamiętaj jednak o 3 godzinnym okresie rezygnacji)

UWAGA:

  1. System posiada wygodną w użyciu aplikację mobilną eFitness do pobrania ze Sklepu PLAY i AppStore – zarządzanie Twoimi rezerwacjami będzie jeszcze prostsze.
  2. Jeśli jesteś użytkownikiem Karty Benefit lub FitProfit, także musisz zarejestrować się na stronie, a następnie aktywować swój karnet – czytaj kartę z systemu zewnętrznego, u nas na recepcji i wykupić jednorazowo Kartę Członkowską.
  3. Od września każdy Członek naszego Klubu zobligowany jest do zakupu Karty Członkowskiej (plastikowy karnet) który umożliwi wejście na zajęcia. Każdorazowo wchodząc na zajęcia Klient ma obowiązek „odkliknąć” swoją obecność. Koszt Karty członkowskiej to 10  zł.
  4. Od teraz Klienci sami mają obowiązek pilnowania zapisów i ważności Karnetów. Karnety ważne są 31 dni od daty zakupu lub wskazanej daty rozpoczęcia ważności karnetu. Zapisy możliwe są na 30 dni do przodu na  tyle zajęć na ile wykupiony jest karnet w okresie ważności karnetu. System sam odnawia grafik i każdego dnia daję szansę zapisu na kolejne 30 dni. Maksymalnie na 5 dni przed końcem ważności Karnetu możesz dokonać zakupu następnego, co da ci szansę na zapisy na kolejny dłuższy okres.
  5. Jeśli nie masz dostępu do Internetu, nie chcesz korzystać z aplikacji czy rejestracji na www, zawsze możesz zapisać się na zajęcia lub odwołać rezerwację w  Recepcji lub TELEFONICZNIE w godzinach pracy Recepcji tj. codziennie od godz.16.00 lub w wyjątkowych przypadkach braku dostępu do aplikacji SMSem pod numer 507173663.

Pamiętaj:

  • Zapisujesz się na tyle zajęć na ile masz wykupiony karnet (jeśli ktoś nagminnie będzie rezerwował znacznie większą ilość zajęć niż wykupowane karnety, system nałoży na niego blokady ograniczające zapisy)
  • W przypadku braku wykupionego Karnetu możliwa jest rezerwacja tylko na 1 zajęcia, po których należy wykupić karnet , co da możliwość zapisania się na kolejne zajęcia
  • Na każde zajęcia zapisujesz się osobno.
  • Każdy klient musi mieć własne konto, co oznacza że nie można zapisać 2-3 osób jednocześnie. Każdy zobligowany jest do samodzielnej rejestracji i zapisów
  • Nawet jeśli nie będziesz korzystać z rezerwacji internetowej, musisz mieć założone konto klienta w systemie, by móc zakupić karnet = członkostwo, wtedy rezerwacji dokonujesz ręcznie za pośrednictwem recepcji

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania- pamiętaj, że nasz zespół chętnie ci pomoże 😉

Polecamy ściągnąć aplikację – dokonać rejestracji i zapoznać się z systemem, następnie  musisz zakupić karnet na zajęcia jeszcze w sierpniu – sprzedaż ruszy od środy (karty wydawane będą od września)  i dokonać rezerwacji miejsc- możliwa rezerwacja z wykupionym karnetem będzie od piątku od 17.00.