Twój doradca żywieniowy

Nazywam się Klaudia Pilarczyk
Od blisko 5 lat pracuję jako instruktor fitness, nordic walking i trener personalny. Jestem absolwentką AWF Wrocław i studentką studiów podyplomowych Żywienie człowieka w Profilaktyce Zdrowotnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Dzieląc się z wami swoją pasją, jaką jest ruch i zdrowy wysiłek fizyczny, przekazuję wam swoją wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu wspólnie osiągamy wasze cele dotyczące zdrowszego ciała. Dziś chciałabym także móc podzielić się z Wami swoją wiedzą dotyczącą prawidłowego żywienia. Jest to jeden z najważniejszych aspektów, jeśli chodzi i prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Jako miłośnik gotowania i  praktyk, pomogę odkryć ci walory prostej i zdrowej kuchni, która zmieni twoje nawyki żywieniowe. Twoja Dieta wcale nie musi być czasochłonna w przygotowaniu, trudna i restrykcyjna. Pozwól sobie pomóc:)
Jeśli pragniesz zmienić swoje złe przyzwyczajenia żywieniowe, schudnąć, masz problemy zdrowotne, nietoleranecje i alergie pokarmowe- skorzystaj z pakietu jaki ci oferuję! Nie tylko osiągniesz swój cel , ale praktycznie nauczysz się jak prawidłowo żywić swój organizm i innych;)

Twój specjalista ds. żywienia
Klaudia Pilarczyk