Nauka gry w Tenisa prowadzona jest przez Akademię Tenisa Ziemnego ProTenis. Już wkrótce zapraszamy na nową stronę www.protenis-trzebnica.pl. Wszelkie informacje odnośnie nauki gry pod numerem tel: 502 073 144.

Zajęcia tenisowe dla każdego

… dla dzieci!

Dla najmłodszych adeptów gry w tenisa przygotowaliśmy zajęcia w tenisowym przedszkolu. Pod okiem instruktora dzieci zdobędą pierwsze doświadczenia tenisowe!

Etap ten nazywany jest inicjacją tenisową. Polega on na wprowadzeniu maluchów w świat aktywności ruchowej poprzez zabawę i elementy rywalizacji. ProActive podchodzi w sposób indywidualny do każdego dziecka, kontrolując jego postępy poprzez prowadzenie dzienniczków treningowych. Daje to nie tylko Nam możliwość oceny postępów, ale także Wam, rodzicom kontrolę nad rozwojem umiejętności Waszych pociech.

Dla dzieci 3 - 6 lat

… dla młodzieży!

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy programy treningowe prowadzone  w 4-osobowych grupach. Do zajęć wprowadzamy wyraźne elementy rywalizacji oraz kładziemy duży nacisk na poziom wymagań technicznych.

Zajęcia prowadzone w grupie, są dla młodzieży znacznie atrakcyjniejsze. Młodzi tenisiści czerpią z zajęć mnóstwo dobrej zabawy i wynoszą maksymalnie dużo umiejętności. W zajęciach tych stawiamy przede wszystkim na rozwój prawidłowej techniki jak i rozwój cech motorycznych młodych adeptów tenisa.

Dla dzieci 7 - 17 lat

… dla dorosłych!

Dla dorosłych oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe na każdym poziomie umiejętności gry w tenisa. Uczymy gry od podstaw i doskonalimy techniki gry!

Zajęcia prowadzone są w grupach do 4 osób, co zapewnia niezwykły komfort nauki i indywidualne podejście do potrzeb trenujących. Każdy, kto rozpoczyna przygodę z ProActive, otrzymuje program treningowy prowadzący do osiągnięcia zaplanowanych wcześniej celów. Pozwala to koordynować proces nauki i konkretyzuje poszczególne zajęcia, tworząc cykl szkoleniowy, a nie zbiór przypadkowych treningów.

Dla osób dorosłych

Instruktorzy ProTenis

KAMIL PILARCZYK

Związany z tenisem od ponad 20 lat, były zawodnik ligi polskiej, instruktor Polskiego Związku Tenisowego oraz trener i członek Professional Tennis Registry. Trener kontraktowy firmy YONEX. Treningi prowadzi z pasją. Lubiany przez dzieci i świetnie sprawdzający się w treningach z dorosłymi

JAROSŁAW KOHUT

Posiada stopień instruktora tenisa ziemnego, zdobyty na AWF Wrocław. Członek Professional Tennis Registry, były zawodnik ligi polskiej. Przez 3 lata współpracował z jedną z największych akademii w Polsce jako trener koordynator szkolenia dzieci w wieku 7-12 lat. Obecnie trener w ProActive!

hala tenisowa w Trzebnicy

Wynajem hali

Poza działalnością Akademii Tenisa, ProTenis prowadzi także całoroczny wynajem hali.

W sprawie rezerwacji  i cennika wynajmów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 502 073 144.

Cennik zajęć

Liczba osób 1 2 3 4 5 6
Zajęcia w Trzebnicy 120,00 zł 65,00 zł 47,00 zł 37,50 zł 32,00 zł 28,00 zł
Zajęcia w Obornikach 110,00 zł 60,00 zł 43,50 zł 35,00 zł 30,00 zł 26,50 zł

Cennik dotyczy zajęć w sezonie zimowym 2017/2018, miesięczny koszt zajęć uzależniony jest od ilości osób w danej grupie oraz od planowanej ilości treningów. Nabory na zajęcia  odbywają się na początku września. Istnieje możliwość dołączenia do istniejących grup w trakcie sezonu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 502 073 144

Nie odbieramy, kiedy trenujemy. Wyślij SMSa, a napewno oddzwonimy!