Oferujemy naukę gry w tenisa na każdym poziomie zaawansowania na jedynym, specjalistycznym obiekcie w  Powiecie trzebnickim

Zajęcia tenisowe są  dla każdego!

… dla dzieci!

Dla najmłodszych adeptów gry w tenisa przygotowaliśmy zajęcia w tenisowym przedszkolu. Pod okiem instruktora dzieci zdobędą pierwsze doświadczenia tenisowe!

Etap ten nazywany jest inicjacją tenisową. Polega on na wprowadzeniu maluchów w świat aktywności ruchowej poprzez zabawę i elementy rywalizacji. ProActive podchodzi w sposób indywidualny do każdego dziecka, kontrolując jego postępy poprzez prowadzenie dzienniczków treningowych. Daje to nie tylko Nam możliwość oceny postępów, ale także Wam, rodzicom kontrolę nad rozwojem umiejętności Waszych pociech.
Zajęcia dla dzieci w wieku 5- 8 lat, w grupach do 8 osób, raz lub 2 razy w  tygodniu

Dla dzieci 5-8 lat

… dla młodzieży!

Dla dzieci starszych i młodzieży przygotowaliśmy programy treningowe prowadzone  w 6-osobowych grupach (dzieci starsze 8-15 lat)oraz   4-osobowych grupach ( młodzież grająca 12-18 lat). Do zajęć wprowadzamy wyraźne elementy rywalizacji oraz kładziemy duży nacisk na poziom wymagań technicznych.

Zajęcia prowadzone w grupie, są dla młodzieży znacznie atrakcyjniejsze. Młodzi tenisiści czerpią z zajęć mnóstwo dobrej zabawy i wynoszą maksymalnie dużo umiejętności. W zajęciach tych stawiamy przede wszystkim na rozwój prawidłowej techniki jak i rozwój cech motorycznych młodych adeptów tenisa.

Zajęcia prowadzone raz lub 2 razy w tygodniu

Dla dzieci 8 - 18 lat

… dla dorosłych!

Dla dorosłych oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe na każdym poziomie umiejętności gry w tenisa. Uczymy gry od podstaw i doskonalimy techniki gry!

Zajęcia prowadzone są w grupach do 4 osób, co zapewnia niezwykły komfort nauki i indywidualne podejście do potrzeb trenujących. Każdy, kto rozpoczyna przygodę z ProActive, otrzymuje program treningowy prowadzący do osiągnięcia zaplanowanych wcześniej celów. Pozwala to koordynować proces nauki i konkretyzuje poszczególne zajęcia, tworząc cykl szkoleniowy, a nie zbiór przypadkowych treningów.

Dla dorosłych

Trenerzy

KAMIL PILARCZYK

Związany z tenisem od ponad 20 lat, były zawodnik ligi polskiej, instruktor Polskiego Związku Tenisowego oraz trener i członek Professional Tennis Registry. Trener kontraktowy firmy YONEX. Treningi prowadzi z pasją. Lubiany przez dzieci i świetnie sprawdzający się w treningach z dorosłymi

JAROSŁAW KOHUT

Posiada stopień instruktora tenisa ziemnego, zdobyty na AWF Wrocław. Członek Professional Tennis Registry, były zawodnik ligi polskiej. Przez 3 lata współpracował z jedną z największych akademii w Polsce jako trener koordynator szkolenia dzieci w wieku 7-12 lat. Obecnie trener w ProActive!

hala tenisowa w Trzebnicy

Wynajem hali

Cennik wynajmu hali w sezonie 2022/23:

  • 1 h- 120 zł// 110 zł (LIGA oraz kursanci ProActive)
  • 1,5 h- 170 zł// 160 zł (LIGA oraz kursanci ProActive)
  • 2h – 210 zł//200 zł ( LIGA oraz kursanci ProActive)

Poza działalnością edukacyjną, świadczymy także usługi:

  • serwis sprzętu tenisowego
  • sprzedaż akcesoriów tenisowych ( piłki, owijki itp)

Cennik zajęć

Cena zajęć:

Zajęcia w grupach raz w tygodniu ( 35 zajęć w roku szkolnym )

  • zajęcia dla dzieci w grupie (młodsze dzieci 8 osób: 5-8 lat; starsze dzieci 6 osób : 8-15 lat)- 185 zł/ miesiąc (płatne przez  10 miesięcy: wrzesień- czerwiec)
  • zajęcia dla młodzieży (młodzież grając: 13-18 la- grupa 4 osobowa)- 220 zł (płatne przez  10 miesięcy: wrzesień- czerwiecZajęcia w grupach 2 razy w tygodniu (70 zajęć w roku szkolnym)
  • zajęcia dla dzieci w grupie (młodsze dzieci 8 osób: 5-8 lat; starsze dzieci 6 osób : 8-15 lat)- 350 zł/ miesiąc (płatne przez  10 miesięcy: wrzesień- czerwiec)
  • zajęcia dla młodzieży (młodzież grając: 13-18 lat- grupa 4 osobowa)- 430 zł (płatne przez  10 miesięcy: wrzesień- czerwiec

Zajęcia dla  dorosłych (grafik ustalany indywidualnie)
Podane ceny zawierają: wstęp na halę oraz usługę nauki

Zajęcia indywidualne: 160 zł/ trening

Zajęcia w grupie 2 osobowej : 200 zł / trening (każda osoba płaci po 100 zł)

Zajęcia w grupie 3 osobowej 240 zł/ trening (każda osoba płaci po 80 zł)

Zajęcia w grupie 4 osobowej: 280 zł / trening ( każda osoba płaci po 70 zł)

Cennik dotyczy zajęć w sezonie zimowym 2022/2023, miesięczny koszt zajęć uzależniony jest od ilości osób w danej grupie. Nabory na zajęcia  odbywają się na początku września. Istnieje możliwość dołączenia do istniejących grup w trakcie sezonu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń:
507173663- recepcja ośrodka

lub

502 073 144- koordynator ds. tenisa ziemnego

Nie odbieramy, kiedy trenujemy. Wyślij SMSa, a napewno oddzwonimy!