Ruszamy z nowym fitnessowym sezonem

Czas wakacji poza pracą z dziećmi to także okres intensywnych przygotowań do nowego sezonu fitnessowego, który rozpoczyna się wraz z początkiem roku szkolnego:) Co nowego czeka nas w nowym sezonie?

  1. Przede wszystkim nowy poszerzony grafik zajęć. Chcąc sprostać waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć fitness o zróżnicowanej intensywności. Ponadto wielką nowością w naszym Grafiku Zajęć są zajęcia poranne, które już od 2 tygodnia września prowadzić będzie nasza nowa instruktorka Alicja Bonter. To świetna propozycja dla tych którzy ze względu na pracę nie wyrabiają się na zajęcia wieczorne oraz osób które nie pracują w standardowym systemie godzinowym.
  2. Nasz nowy zespół. By móc ciągle rozwijać swoją ofertę, poszerzać ją, zachowując jednocześnie wysoki standard naszych usług poszerzyliśmy zespół instruktorski i trenerski o 2 nowe twarze. Alicja Bonter prowadzić będzie zajęcia poranne oraz treningi personalne, a Aleksandra Jędrosz poprowadzi dla was popołudniowe zajęcia grupowe w czwartki. Jesteśmy pewni że dziewczyny oczarują Was temperamentem i zaskoczą wysokim profesjonalizmem.
  3. System rezerwacji. Pragnąc usprawnić prace naszej recepcji i zapewnić łatwiejszy dostęp do naszych zajęć podjęliśmy współpracę z firmą eFitness, która jest dostawcą systemu do internetowej rezerwacji miejsc.
    Zapisy na zajęcia będą jasne, klarowne,przejrzyste i bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą stronę, zarejestrować się podając niezbędne dane. Dzięki temu każdy klient będzie miał własne konto, na którym będzie mógł sprawdzić ważność karnetu, jego wielkość i stan wykorzystania oraz w prosty sposób zapisać się na zajęcia lub z nich zrezygnować.

Od września 2019 zapisy będą możliwe wyłącznie przez system on-line. Zapisy zostaną uruchomione niebawem, zachęcamy już teraz do założenia konta w systemie rezerwacji:


W przygotowaniu są także nowe eventy oraz akcje konkursowe, o których już niedługo Wam opowiemy:)

Do zobaczenia na zajęciach fitness!