Oferta

Oferta doradztwa żywieniowego skierowana jest do osób, które szukają pomocy w ułożeniu prawidłowego jadłospisu dla siebie. Oferujemy pomoc w układaniu jadłospisów dla osób odchudzających się, mających problemy zdrowotne, alergie i nietolerancje pokarmowe, osób aktywnie uprawiających sport, sportowców, kobiet w ciąży i okresie karmienia, dzieci.
Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze, poprawić jakość swojego życia skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

Oferujemy pojedyncze konsultacje oraz pakiet. Każda usługa zawiera pomiar masy i składu ciała, analizę dotychczasowego sposoby żywienia i poradnictwo.

Konsultacja- pojedyncze spotkanie, na którym dowiesz się jak prawidłowo układać swój jadłospis by osiągnąć cel czy poprawić zdrowie

Pakiet- 6 tygodniowa opieka składająca się z 4 tygodniowych  jadłospisów, ułożonych z godnie z twoim celem, gustem smakowym, stanem zdrowia. Dalsze zalecenia żywieniowe .Pomoc w ułożeniu 2 samodzielnych jadłospisów. Po omówieniu celów, analizie dotychczasowej diety, pomiarach- klient otrzymuje co tydzień 1 jadłospis. Po 4 tygodniach tworzy sam 2 jadłospisy, by sprawdzić czy wie i umie sam podejmować decyzje związane z wyborem produktów żywieniowych zgodnie z celem.
Osoba , która chce skorzystać z oferty musi posiadać aktualne wyniki badania krwi: morfologia, glukoza, trójglicerydy, cholesterol (HDL i LDL), CRP i TSH.

Zmień swoje życie na lepsze razem z nami:)