O nas

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem zapaleńców, którzy poprzez swoją pracę chcą wpłynąć na Państwa zdrowie, samopoczucie i sprawność.

Załoga ProActive to przede wszystkim doświadczona i wykwalifikowana kadra instruktorska w takich dyscyplinach jak: tenis, fitness i nordic walking. W prowadzone przez nas zajęcia wkładamy nie tylko dużą wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim mnóstwo serca.  W naszym działaniu stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji, przez co mają Państwo pewność, że treningi w ProActive stoją na najwyższym poziomie.

Proponujemy Państwu, jako jedyni w Trzebnicy profesjonale szkolenie z zakresu tenisa ziemnego- tej jakże popularnej dyscypliny sportowej. Działając na lokalnym rynku od ponad 4 lat udało nam się stworzyć autorski program nauczania dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

W naszej ofercie przygotowaliśmy zajęcia grupowe, jak i indywidualne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z podziałem na poziomy zaawansowania uczestników.

Dla najmłodszych dzieci proponujemy zajęcia w ramach tenisowego przedszkola. Dzieciom i młodzieży szkolnej oraz dorosłym  proponujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Akademię Tenisa Ziemnego w ProActive tworzą:
Kamil Pilarczyk
– związany z tenisem od ponad 20 lat, były zawodnik ligi polskiej, instruktor Polskiego Związku Tenisowego oraz trener i członek Professional Tennis Registry- PTR. Trener kontraktowy firmy YONEX. Osoba otwarta, cierpliwa, z pasją podchodząca do swoich obowiązków. Lubiana zarówno przez dzieci, jak i świetnie sprawdzająca się w treningach z dorosłymi.

Jarosław Kohut – posiada stopień instruktora tenisa ziemnego, zdobyty na AWF Wrocław, członek Professional Tennis Registry, były zawodnik ligi polskiej. Przez 3 lata współpracował z jedną z największych akademii w Polsce jako trener koordynator szkolenia dzieci w wieku 7-12 lat, obecnie trener w akademii ProActive.