Metamorfozy i referencje

Wasze opinie są dla mnie skarbnicą inspiracji do dalszych poszukiwań i poszerzania wiedzy,a  dla nowych klientów dowodem, że naprawdę warto rozpocząć tę przygodę:)! Dziękuję za wszelkie opinie! K.

„Treningi personalne sprawiły, że moja kondycja znacznie się poprawiła. W czasie pierwszych spotkań byłam ociężała i zasapana. Teraz, po kilku miesiącach, ćwiczenia nie wywołują już u mnie zadyszki. Ciało stało się jędrne i elastyczne. Kształt mojej sylwetki zaczyna nabierać prawdziwie kobiecych kształtów” Ewa K.

„Gorąco polecam treningi indywidualne! Program jest dostosowany do moich potrzeb, ćwiczenia zróżnicowane, ciekawe i trochę nietypowe, co świadczy o dużej wiedzy i przygotowaniu trenerki. Najbardziej cenię sobie końcowe rozciąganie, której jest lekarstwem na mój kręgosłup. Otrzymałam również oryginalne pomysły na szybkie danie w codziennej diecie. A do tego wszystkiego, idealna dla mnie pora poranna i dobre towarzystwo, trening mija w przysłowiowe 5 minut!” Magda Sz.

„Moje ćwiczenia z Klaudią trenerką Akademii Fitness PRO-ACTIVE
Dostrzegam same zalety. Przede wszystkim fitness, jak każda systematyczna forma wysiłku fizycznego poprawia kondycję.
Jeden z pierwszych pozytywnych efektów, to brak zadyszki po kilkukrotnym pokonaniu
dwóch pięter i zdobyciu kilkunastu sklepów i przerzuceniu kilkudziesięciu wieszaków w
modnym centrum handlowym. Nikt za Tobą nie nadąży:) Z czasem pojawiają się kolejne
efekty: spadek wagi i delikatny przyrost masy mięśniowej, powstającej w efekcie spalania
tłuszczu. Ćwiczenie wspólnie z grupą jest dyscyplinujące, a ponadto otrzymujesz bonus w postaci nawiązania nowych znajomości.
Wspólnie z trenerką pracujemy nad systematycznością, zaangażowaniem, w zamian
otrzymuję pozytywne zmiany wyglądu sylwetki- podkreślenie naturalnych, zdrowych
krągłości, wyprostowanie, wysmuklenie sylwetki.
Wybór oferty treningu indywidualnego był dla mnie uzupełnieniem zajęć grupowych, gdyż
trenerka dostosowuje grafik zajęć do wolnego czasu, jakim dysponuję. Preferuję tę formę
współpracy ze względu na zalety treningu personalnego: pracuję w indywidualnym tempie,
na moim poziomie zaawansowania, ćwiczenia są dobrane do potrzeb i możliwości mojego organizmu. Ponadto zestawy ćwiczeń proponowanych przez trenerkę są urozmaicone, natomiast ze strony trenerki otrzymuję błyskawiczną informację zwrotną na temat moich postępów. Trenerka zawsze zapoznaje mnie z planem bieżącego treningu, ale także planowanego cyklu zajęć. Naturalnym uzupełnieniem ćwiczeń fizycznych jest poradnictwo żywieniowe, czyli zaproponowanie przez Klaudię planu prawidłowego odżywiania, w celu osiągnięcia efektu zgodnie z powiedzeniem „w zdrowym ciele, zdrowy duch”! Agata K.