Zajęcia on-line – ćwiczymy razem!

Projekt # beProActiveathome

Kochani, sytuacja w której obecnie wszyscy się znaleźliśmy jest niecodzienna i trudna pod wieloma względami. O ile tydzień „siedzenia w domu” jest okazją do odpoczynku, gruntownych porządków, nadrobieniu zaległości książkowych, filmowych czy innych, o tyle nieokreślone terminowo przeniesienie prawie całego życia do tego domu może być trudne, frustrujące, a nawet depresyjne.

Mimo realnego zagrożenia samym zarażeniem siebie i bliskich, największym problemem, w branży w jakiej działamy, jak nieokreślone czasowo , zawieszenie zawodowe.
Z drugiej strony są nasi klienci, którzy włożyli ogrom pracy w to, by poprawiać swoje ciało i umysł – być po prostu sprawniejszym, zdrowszym, ale też co oczywiste lepiej wyglądać i lepiej się dzięki temu czuć.
Taka przerwa dla obu stron będzie totalnym restartem dotychczasowej pracy, co w efekcie sprawi że wszyscy staniemy w punkcie wyjścia….


NIE chcemy do tego dopuścić
NIE chcemy dać się pokonać sytuacji, która nas zaskoczyła
Chcemy ją oswoić na tyle ile się da!


Mamy dla Was 2 propozycje!

1.  Proponujemy Wam dołączenie do Zamkniętej Grupy #beProActiveathome za pośrednictwem której:

  • Będziemy prowadzić zajęcia pełnowartościowe zajęcia fitness live, zachęcając Was do wspólnej pracy. Dzięki opcji zapisania ich na grupie będzie mogli je wielokrotnie odtwarzać
  • Będziemy prowadzić dodatkowe krótsze formy treningowe skupiające się na aspektach zdrowotnych, jak Zdrowe Plecy, Stretching i Mobility
  • Będziemy publikować porady żywieniowe, przepisy i linki do ciekawych artykułów dotyczących aktywności i naszego zdrowia
  • Będziemy wzajemnie się wspierać i motywować do aktywnego działania

Gwarantujemy Wam profesjonalny trening i jak zawsze dobrą atmosferę wspólnej pracy. Różnica jest tylko taka, że robisz trening bezpiecznie w domu, a trener uwzględniając sytuację będzie stosował jeszcze bardziej szczegółowy instruktaż.


Koszt wstępu do zamkniętej grupy:
60 zł (ważny 4 tygodnie)

2. Treningi personalne on-line

  • Proponujemy Wam pełną opiekę on- line podczas treningu który wykonywać będziecie zgodnie z przygotowanym przez nas indywidualnym planem, z pełnym komentarzem instruktorskim, zapewniającym poprawność wykonywania ćwiczeń i bezpieczeństwo.
  • Widzimy i słyszymy się cały czas on-line. Trener w ciągu trwania zajęć jest tylko do waszej dyspozycji
  • Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu na ten szczególny czas, z bezpieczna dostawą do waszych domów ( mata, hantle, gumy, sztanga)

Gwarantujemy Wam dotychczasową atmosferą wspólnych treningów, bo sami wiecie że nasza współpraca to coś więcej niż tylko wykonywanie ćwiczeń pod dyktando….:)


Koszt pakietu 4 treningów online:
200 zł

Od kwietnia zajęcia on-line są dostępne również dla posiadaczy karty MultiSport!

Odsyłamy tutaj po więcej informacji


Kochani powyższa forma współpracy to propozycja dla was na pełnowartościowe treningi grupowe, jak i indywidualne, prowadzone przez Waszych ulubionych instruktorów/ trenerów z zachowaniem  bezpieczeństwa pod kątem epidemiologicznym, jak i poprawności techniki ćwiczeń. To ciekawa propozycja na stworzenie wzajemnie motywującej się grupy do codziennego działania.

Dla nas jest to jedyna szansa na przetrwanie, opłatę kosztów stałych, a przede wszystkim zapewnienia pracy dla trenerów i instruktorów.

Ważne, by w tym ciężkim czasie wzajemnie się wspierać i motywować. Liczymy, że będziecie z Nami, chwilowo on-line, a potem stacjonarnie w Waszym Ulubionym Centrum Rekreacji ProActivie

Jeśli macie pytania lub wątpliwości – piszcie:) Pozdrawiam serdecznie! Klaudia Pilarczyk

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 507 173 663