thumb

ProActive Sport Camp Olejnica 2017

Po raz kolejny organizujemy wyjazdowy obóz tenisowy dla najmłodszych. Formuła będzie zbliżona do imprez z poprzednich lat, być może z małymi poprawkami (zawsze można coś poprawić!) – zaczynamy powoli przyjmować zapisy!
Czytaj dalej »

IMG_3077

MultisportCamp- Olejnica 2016

Szanowni klienci
Miło nam już po raz piaty zaprezentować Wam naszą ofertę na wakacyjny wyjazd dla dzieci! W tym roku oprócz  kursu nauki i doskonalenia techniki gry w tenisa ziemnego dołożyliśmy jeszcze naukę pływania i zajęcia na basenie, paintball i mnóstwo zajęć sportowych oraz rekreacyjnych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! Czytaj dalej »

SAMSUNG CSC

Tenisowy Turniej Gmin – Szukamy Tenisowych Talentów już za nami

26.09.2015 r. na terenie Pałacu Brzeźno (gmina Prusice) odbył się organizowany przez ProActive i Płac Brzeźno pierwszy Tenisowy Turniej Gmin. Impreza miała na celu wyłonienie najzdolniejszych sportowo dzieci z klas 1­3 szkoły podstawowej z terenu trzech gmin: Prusice,Trzebnica i Oborniki Śląskie.
Przeczytaj i zobacz fotorelację Czytaj dalej »

Promocja Tenisowego Turnieju Gmin w Szkołach Podstawowych

Akcja promocyjna: Tenisowego Turnieju Gmin- Szukamy Tenisowych Talentów dobiegła końca. Odwiedziliśmy 16 szkół na terenie Gmin: Trzebnica, Prusice i Oborniki Śląskie.
Każdy uczestnik akcji promocyjnych został zaproszony do reprezentowania swojej gminy w turnieju i rywalizacji indywidualnej o tenisowe stypendia!
Zobacz galerię zdjęć! Czytaj dalej »

IMG_0271

Półkolonia tenisowa – Pałac Brzeźno

TENNIS CAMP- półkolonia tenisowa

Półkolonie tenisowe prowadzimy dla dzieci, które chcą nauczyć się bądź doskonalić grę w tenisa ziemnego. To oferta tygodniowych zajęć zblokowanych łączących naukę gry, zabawę, rekreację i wypoczynek . Czytaj dalej »

gradi

ProActive w Pałacu Brzeźno

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z Pałacem Brzeźno. Pod patronatem Pawła Stadniczenko- jednego z najlepszych trenerów tenisa w Polsce- współtworzymy Gradi Tennis Club. Zapraszamy do tego niezwykle urokliwego miejsca nie tylko na naukę gry w tenisa jak również golfa, wypoczynek w SPA oraz pyszną kuchnię! To piękne miejsce znajduje się zaledwie 20 km od Trzebnicy!
Pierwsza impreza: 30.05.2015- Tenisowy Turniej Singla- Zapraszamy wszystkich!

Szczegóły na stronie: www.palacbrzezno.pl