www_szkółka tenisa

Wakacyjna, darmowa szkółka tenisa dla najmłodszych

Jak w każde wakacje tak i teraz chcemy zachęcić najmłodszych trzebniczan do ruchu na świeżym powietrzu. Dlatego organizujemy kilkudniowe bezpłatne zajęcia tenisowe dla dzieci. Mamy kort, przywieziemy sprzęt – potrzebujemy tylko graczy! Zapraszamy do zapisów. Czytaj dalej »

www_plakat_fitnessowe piątki

Startują „Fitnessowe Piątki 2017″

W te wakacje, podobnie jak w zeszłym roku, organizujemy zajęcia na świeżym powietrzu. Przez pięć kolejnych piątków lata zapraszamy do intensywnego, wspólnego treningu. Wakacje to czas odpoczynku, a najlepszy odpoczynek to ten aktywny! Czytaj dalej »

thumb

ProActive Sport Camp Olejnica 2017

Po raz kolejny organizujemy wyjazdowy obóz tenisowy dla najmłodszych. Formuła będzie zbliżona do imprez z poprzednich lat, być może z małymi poprawkami (zawsze można coś poprawić!) – zaczynamy powoli przyjmować zapisy!
Czytaj dalej »

IMG_3077

MultisportCamp- Olejnica 2016

Szanowni klienci
Miło nam już po raz piaty zaprezentować Wam naszą ofertę na wakacyjny wyjazd dla dzieci! W tym roku oprócz  kursu nauki i doskonalenia techniki gry w tenisa ziemnego dołożyliśmy jeszcze naukę pływania i zajęcia na basenie, paintball i mnóstwo zajęć sportowych oraz rekreacyjnych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! Czytaj dalej »

GRAFIK PAŻDZIERNIK

NOWY GRAFIK- JESIEŃ 2015

Kochani niezmiernie nam miło, że tak licznie uczestniczycie w naszych zajęciach. W związku z tym uruchamiamy nowe godziny treningów! Zapraszamy serdecznie!
NOWOŚĆ – ORGANIC JOGA- PIĄTEK GODZ. 20.00
Zapisy na październik od 28.09.2015! Czytaj dalej »

IMG_0751

FITNESS&SPA WEEKEND- PAŁAC BRZEŹNO

Pierwszy wyjazd integracyjny już za nami!
Fantastyczna atmosfera, sportowy duch, przepyszne jedzenie, integracja i odrobina relaksu i wypoczynku- czyli to wszytko czego doświadczyli uczestnicy FIT&SPA WEEKEND w Pałacu  Brzeźno.

Czytaj dalej »